Rok 2011/2012

Nasze przedszkole aktywnie uczestniczyło w IX edycji konkursu ekologicznego "Szukaj rady na odpady". Zajęliśmy II miejsce w kategorii "Najlepsze Przedszkole" i otrzymaliśmy atrakcyjne nagrody dla naszego przedszkola. Koordynatorzy w kategorii "Najlepszy przedszkolak" wytypowali trzy osoby z naszego przedszkola (po jednej z każdej grupy wg. regulaminu).

Nagrodzeni zostali:

I. Mateusz Krzychala gr. II

II. Julia Mamzer gr. III

III. Franciszek Turkiewicz gr. I.

Serdecznie dziękujemy Państwu i Waszym pociechom za aktywne uczestnictwo w konkursie ekologicznym.

5 czerwca grupa maluszków zaprosiła swoich rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci pod czujnym okiem swoich Pań przygotowały bogaty repertuar wierszyków i piosenek. Zaśpiewały mi. in. "Piosenkę dla Mamy", "My jesteśmy krasnoludki", "W naszym ogródeczku". Maluszki słowem i gestem pragnęły przekazać miłość do swoich rodziców, którzy odwdzięczali się uśmiechem oraz brawami. Po występach artystycznych dzieci wręczyły samodzielnie wykonane prezenty oraz wspólnie z rodzicami udali się na słodki poczęstunek. Ten dzień z pewnością zapisze się w pamięci wielu dzieci, a także rodziców.

 

Z okazji Dnia Dziecka dzieci z I i II grupy wybrały się na wycieczkę autokarową do stadniny koni w Żukowie. Tam dowiedziały się jak nazywają się poszczególni członkowie rodziny koni, zwiedziły stajnię oraz karmiły koniki. Miały okazję przejażdżki na koniu oraz bryczką. Pogoda sprzyjała radosnym zabawom i psotom. Dla przedszkolaków została także przygotowana kiełbaska z grilla oraz drożdżóweczki. Wycieczka dostarczyła wszystkim radości oraz wielu niezapomnianych chwil.